Napsali o nás

Dětský park a kavárna Šaškárna, Brno

Dětský park a kavárna Šaškárna, Brno

Chceme moc poděkovat za váš rezervační systém. Nastavování nám na míru bylo perfektní. Rychlé a vstřícné jednání. Opravdu jsem se ještě s tak bezproblémovým přístupem nesetkala. Systém jako takový na užívání velmi jednoduchý, intuitivní na pár kliků.

Vybírali jsme dlouho a jsem ráda, že jsme si počkali na tento.

Eva Ondráková

Alcron Restaurace Praha

Alcron Restaurace Praha

Díky rezervačnímu systému se nám podařilo konsolidovat veškeré informace o rezervacích na naše restaurace (restaurace Alcron, La Rotonde) a další aktivity, jako jsou kuchařské lekce s Romanem Paulusem, masáže, hotelové limuzíny,... do jediného systému. Vše je mnohem přehlednější a dostupné z jakéhokoliv místa. Zároveň jsme schopni využít naše kapacity daleko více než dříve.

David Pátek, manager

Restaurace Oblaca, Praha

Restaurace Oblaca, Praha

Systém pracuje zcela hladce bez jediné poruchy! Je to asi ta nejlepší a nejspolehlivější věc, kterou jsem do firmy pořídil.
Zcela zabraňuje kolizím v rezervacích a všichni zaměstnanci se přes počáteční strach a jistý odstup velmi rychle s rezervačním systémem sžili.

Petr Jendrejčák

Restaurace Sklípek, Brno

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Vorlovi za naprosto profesionální a zároveň i lidský přístup k naší zakázce.
Naše restaurace se začala "hroutit" pod záplavou telefonátů ohledně rezervací, které nás začaly zasypávat po našem vstupu na slevové servery. Až 1 000 telefonních hovorů na 3 přístrojích bylo už neúnosné. Bylo potřeba něco změnit, a to okamžitě. Provozovatel systému zareagoval pružně a velmi rychle. Rezervační systém byl nainstalován okamžitě a bezproblémově, a to včetně speciálních uprav, které si vynutily ojedinělé požadavky zákazníků s nakoupenými vouchery. S firmou p. Vorla jsme se nikdy v minulosti nesetkali a způsob, jakým nám vyšli vstříc, se dá srovnat opravdu jen s málo čím. Jestli vůbec dá. více