rezervační systém

Demoverze rezervačního systému RezervujStůl

Online formulářGrafické plánky

Mám zájem o přístupy do administrace

Vyplňte náš poptávkový formulář a my Vám pošleme přístupy do administrace rezervačního systému. Vyzkoušíte si tak rezervační systém z pohledu administrátora (obsluhy). Nezapomeňte ve formuláři uvést co nejvíce informací o Vašem provozu, abychom Vám demoverzi lépe nastavili.

Napsali o nás

Dětský park a kavárna Šaškárna, Brno

Chceme moc poděkovat za váš rezervační systém. Nastavování nám na míru bylo perfektní. Rychlé a vstřícné jednání. Opravdu jsem se ještě s tak bezproblémovým přístupem nesetkala. Systém jako takový na užívání velmi jednoduchý, intuitivní na pár kliků.

Vybírali jsme dlouho a jsem ráda, že jsme si počkali na tento.

Eva Ondráková

Alcron Restaurace Praha

Díky rezervačnímu systému se nám podařilo konsolidovat veškeré informace o rezervacích na naše restaurace (restaurace Alcron, La Rotonde) a další aktivity, jako jsou kuchařské lekce s Romanem Paulusem, masáže, hotelové limuzíny,... do jediného systému. Vše je mnohem přehlednější a dostupné z jakéhokoliv místa. Zároveň jsme schopni využít naše kapacity daleko více než dříve.

David Pátek, manager

Restaurace Oblaca, Praha

Systém pracuje zcela hladce bez jediné poruchy! Je to asi ta nejlepší a nejspolehlivější věc, kterou jsem do firmy pořídil.
Zcela zabraňuje kolizím v rezervacích a všichni zaměstnanci se přes počáteční strach a jistý odstup velmi rychle s rezervačním systémem sžili.

Petr Jendrejčák

Restaurace Sklípek, Brno

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Vorlovi za naprosto profesionální a zároveň i lidský přístup k naší zakázce.
Naše restaurace se začala "hroutit" pod záplavou telefonátů ohledně rezervací, které nás začaly zasypávat po našem vstupu na slevové servery. Až 1 000 telefonních hovorů na 3 přístrojích bylo už neúnosné. Bylo potřeba něco změnit, a to okamžitě. Provozovatel systému zareagoval pružně a velmi rychle. Rezervační systém byl nainstalován okamžitě a bezproblémově, a to včetně speciálních uprav, které si vynutily ojedinělé požadavky zákazníků s nakoupenými vouchery. S firmou p. Vorla jsme se nikdy v minulosti nesetkali a způsob, jakým nám vyšli vstříc, se dá srovnat opravdu jen s málo čím. Jestli vůbec dá.