Napsali o rezervačním systému RezervujStůl

Radisson Blu Alcron Hotel, Praha

Díky rezervačnímu systému se nám podařilo konsolidovat veškeré informace o rezervacích na naše restaurace (restaurace Alcron, La Rotonde) a další aktivity, jako jsou kuchařské lekce s Romanem Paulusem, masáže, hotelové limuzíny,... do jediného systému. Vše je mnohem přehlednější a dostupné z jakéhokoliv místa. Zároveň jsme schopni využít naše kapacity daleko více než dříve.

David Pátek, manager

Restaurace Oblaca, Praha

Systém pracuje zcela hladce bez jediné poruchy! Je to asi ta nejlepší a nejspolehlivější věc, kterou jsem do firmy pořídil.
Zcela zabraňuje kolizím v rezervacích a všichni zaměstnanci se přes počáteční strach a jistý odstup velmi rychle s rezervačním systémem sžili.

Petr Jendrejčák, Restaurace Oblaca

Restaurace Sklípek, Brno

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Vorlovi za naprosto profesionální a zároveň i lidský přístup k naší zakázce.

Naše restaurace se začala "hroutit" pod záplavou telefonátů ohledně rezervací, které nás začaly zasypávat po našem vstupu na slevové servery. Až 1 000 telefonních hovorů na 3 přístrojích bylo už neúnosné. Bylo potřeba něco změnit, a to okamžitě. Provozovatel systému zareagoval pružně a velmi rychle. Rezervační systém byl nainstalován okamžitě a bezproblémově, a to včetně speciálních uprav, které si vynutily ojedinělé požadavky zákazníků s nakoupenými vouchery. S firmou p. Vorla jsme se nikdy v minulosti nesetkali a způsob, jakým nám vyšli vstříc, se dá srovnat opravdu jen s málo čím. Jestli vůbec dá.

Výše jsem hovořil o lidském přístupu. To ocení a určitě ví, o čem mluvím, každý uživatel PC, který se bez něj v práci neobejde, přitom se řadí k běžným uživatelům a v některých chvílích je prostě bezradný. Ani v jednom případe se nestalo, ze bychom se na firmu p.Vorla nedovolali, nebo nás odkázali na základy používaní PC. Trpělivě a s nadhledem nás provedli prvním týdnem nainstalované rezervační aplikace a výsledek? Po dvou týdnech se můžeme opět věnovat tomu, čemu máme, čili obsluhovat a zákazníci podle reakcí při jejich návštěvách v naší restauraci jsou nadšeni, jak lehce, jednoduše a rychle si můžou rezervovat stůl z pohodlí domova, auta, práce či odkudkoliv, kde je k mání internet.

Pane Vorle, děkujeme.

Jiří Zálešák, Restaurace Sklípek

Menu

Aktuálně

Novinka – waiting list

Do rezervačního systému pro restaurace jsme doplnili novou funkci tzv. waiting list, nebo-li čekací listina. Když je restaurace plně obsazena, zájemci se mohou zapsat na čekací listinu a v případě uvolnění termínu je personál restaurace informuje o uvolnění místa.

Vyzkoušejte rezervační systém na MĚSÍC ZDARMA

Doporučujeme

Rezervační systém iSport

pro online rezervace sportů, cvičení, fitness a wellness služeb, pro osobní trenéry, sportovní kluby, multifunkční haly a hřiště, bazény…
www.iSportSystem.cz