Představení rezervačního systému RezervujStůl

Online rezervační systém pro restaurace

RezervujStůl je komplexní nástroj pro správu rezervací v restauraci. Umožní Vám přijímat rezervace od Vašich zákazníků 24 hodin denně. Vše, co potřebujete, je připojení k internetu. Rezervace probíhají online a není potřeba instalovat žádný software na Vašem počítači.

Výhody rezervačního systému

Pro Vaše zákazníky

 • Systém je skutečně on-line, 24 hodin, 7 dnů v týdnu
  Zákazník se může pohodlně podívat na rozvržení stolů své oblíbené restaurace, projít si jednotlivé místnosti, zobrazit si online volné stoly a vybrat si vhodný termín a stůl.
 • Okamžitý přehled obsazenosti stolů
  Váš zákazník si může přesně naplánovat návštěvu restaurace – zvolit si datum a čas, místnost a stůl, které mu vyhovují, určit délku návštěvy restaurace, počet hostů.
 • Přehledný interaktivní půdorys místností s barevně odlišenými stoly podle obsazenosti
  Zákazník se zorientuje v rezervačním systému intuitivně a rychle, samotná rezervace může být pro něj otázkou minuty. Vybere si datum a čas a systém mu přehledně zobrazí půdorys restaurace, kde budou vyznačeny volné a obsazené stoly ve zvoleném čase.

Pro provozovatele restaurace

 • Maximální využití kapacity restaurace
  Zákazník si určí nejen čas začátku, ale i konce své rezervace. Stůl je tak okamžitě volný pro další rezervace. Už nemusíte "obtěžovat" svého hosta otázkou, jak dlouho se zdrží v restauraci a zda-li můžete rezervovat stůl po jeho odchodu pro dalšího zákazníka.
 • Mnohem větší komfort a přehlednost oproti knize rezervací
  Rezervace jsou barevně odlišené a přehledné, co nejméně klikání, ale vše, co potřebujete pro správu rezervací. Potvrzení rezervace odešlete zákazníkovi jediným kliknutím. Kalendář pro výběr dne, prostor pro Vaše poznámky, přehled o stálých hostech...
 • Okamžitý přehled o všech rezervacích a zákaznících
  Vyzkoušejte demoverzi a přesvědčte se sami, jak může být správa rezervací přehledná a pohodlná. Už žádné zmatky, papírování, dotazování kolegů, co kdo komu rezervoval nebo slíbil, vše bude podchycené a okamžitě (i zpětně) k nahlédnutí.
 • Tisk rezervačního lístku
  Překvapte svého zákazníka a připravte mu na stůl efektní rezervační lístek přímo na jeho jméno, případně i s grafickou úpravou nebo reklamou Vaší restaurace.
 • Různé funkce – newsletter, statistiky, neomluvené absence, denní zálohování…

Menu

Aktuálně

Novinka – waiting list

Do rezervačního systému pro restaurace jsme doplnili novou funkci tzv. waiting list, nebo-li čekací listina. Když je restaurace plně obsazena, zájemci se mohou zapsat na čekací listinu a v případě uvolnění termínu je personál restaurace informuje o uvolnění místa.

Vyzkoušejte rezervační systém na MĚSÍC ZDARMA

Doporučujeme

Rezervační systém iSport

pro online rezervace sportů, cvičení, fitness a wellness služeb, pro osobní trenéry, sportovní kluby, multifunkční haly a hřiště, bazény…
www.iSportSystem.cz