Možnosti využití rezervačního systému pro restaurace

1) Správa rezervací a interaktivní plánky na webu

Provozovatel restaurace umožní svým zákazníkům rezervovat si stoly online přímo z webových stránek pomocí interaktivních plánků s půdorysem místností jeho restaurace.

Zákazník má aktuální přehled o volných místech a časech. Může si vybrat jakýkoli volný stůl, počet míst a odeslat rezervaci. Obsluha potvrdí rezervaci a zákazníkovi přijde potvrzovací e-mail o platnosti jeho rezervace.

Grafika rezervačního systému a interaktivních plánků je přizpůsobena designu webových stránek restaurace.

2) Správa rezervací a online formulář na webu

Provozovatel umožní svým zákazníkům udělat rezervaci z webových stránek pomocí online formuláře.

Formulář nabídne zákazníkovi pouze dostupné stoly a časy pro jeho rezervaci. Rezervace se automaticky uloží do rezervačního systému. Po potvrzení rezervace obsluhou přijde zákazníkovi e-mail o platnosti jeho rezervace.

3) Interní správa rezervací

Provozovatel restaurace může využívat rezervační systém pro interní správu rezervací.

Zákazníci si rezervují stoly pouze telefonicky, nemají možnost rezervovat online z webových stránek restaurace.

Rezervační systém je vždy dostupný z jakéhokoli počítače a nabízí obsluze restaurace rychlejší a přehlednější zadávání rezervací a jejich úpravy. Provozovatel může využívat různé funkce, např. newsletter, neomluvené absence ("zákazník nepřišel"), plánování akcí (svatby, oslavy, cateringové akce apod.), tisk rezervačních lístků na stoly se jménem zákazníka a logem restaurace a další.

Menu

Aktuálně

Novinka – waiting list

Do rezervačního systému pro restaurace jsme doplnili novou funkci tzv. waiting list, nebo-li čekací listina. Když je restaurace plně obsazena, zájemci se mohou zapsat na čekací listinu a v případě uvolnění termínu je personál restaurace informuje o uvolnění místa.

Vyzkoušejte rezervační systém na MĚSÍC ZDARMA

Doporučujeme

Rezervační systém iSport

pro online rezervace sportů, cvičení, fitness a wellness služeb, pro osobní trenéry, sportovní kluby, multifunkční haly a hřiště, bazény…
www.iSportSystem.cz